szukaj
plyty-uszczelkarskie-2.jpg

Ognioodporna płyta wygłuszająca z normą kolejową PN 45545-2+A1:2015-12

« Wróć do strony głównej

Ognioodporna płyta wygłuszająca TEMAFIX SD posiada pełną certyfikację, zgodną z normą „Kolejnictwo – Ochrona Przeciwpożarowa z Pojazdach Szynowych” - PN 45545-2 A1:2015-12.

Posiada ona doskonałe właściwości wygłuszające, spełniające wymogi normy EN ISO 717-1. TEMAFIX SD jest więc produktem, który spełnia nakazane warunki bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zapewnia komfort jazdy, dzięki skutecznemu tłumieniu hałasu.

 

Płyta wygłuszająca dedykowana dla kolejnictwa

 

Nowoczesne pojazdy szynowe to nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort jazdy. Dzięki certyfikowanym materiałom stosowanym w produkcji tych pojazdów, podróż przebiega szybko i wygodnie. Obecnie nowe tramwaje miejskie stanowią coraz bardziej atrakcyjną alternatywę dla samochodów, które zanieczyszczają środowisko i są przyczyną uciążliwych korków. Jednym z priorytetowych planów władz dużych miast dla komunikacji miejskiej jest właśnie zachęcenie obywateli, aby zamienili pojazdy spalinowe na komunikację tramwajową.

wygłuszająca płyta TEMAFIX SD z normą kolejową

Wygłuszająca płyta TEMAFIX SD doskonale wpisuje się w potrzeby nowoczesnych pojazdów szynowych, zarówno w komunikacji miejskiej, jak i dalekobieżnej krajowej i międzynarodowej. Jej właściwości ognioodporne są zgodne z normą „Kolejnictwo – Ochrona Przeciwpożarowa z Pojazdach Szynowych” - PN 45545-2 A1:2015-12, a właściwości wygłuszające są potwierdzone zgodnością z normą EN ISO 717-1.

Gdzie kupić płytę wygłuszającą z normą kolejową?

 

Jedynym dystrybutorem na kraj płyt TEMAFIX SD, które posiadają pełną certyfikację zgodną z normą „Kolejnictwo – Ochrona Przeciwpożarowa z Pojazdach Szynowych” - PN 45545-2 A1:2015-12, jest firma Holtex – Energoserwis M.J. Drobnik sp. j.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 42 212-83-95 lub do kontaktu na stronie internetowej – TUTAJ. Dostępna na zamówienie płyta wygłuszająca z normą kolejową stanowi gwarancję skutecznej izolacji akustycznej i ochrony przeciwpożarowej. Stosowana jest w ścianach i podłodze pojazdu, dzięki czemu dobrze izoluje od hałasu dobiegającego z zewnątrz.

Dzięki dużej gęstości i właściwościom trudnopalnym płyta TEMAFIX SD stanowi skuteczną ochronę przeciwpożarową. Nie pozwala ona rozprzestrzenianie się pożaru poza jego ognisko, a w kontakcie z ogniem nie pali się i nie wydziela gryzącego dymu.

Ognioodporna płyta wygłuszająca TEMAFIX SD jest więc nowoczesnym i bezpiecznym produktem, który dzięki stosownym certyfikatom bezpieczeństwa jest dedykowany dla kolejnictwa. Jednak jej zastosowanie nie musi ograniczać się do pojazdów szynowych. Może być stosowana wszędzie tam, gdzie potrzebne jest skuteczne wygłuszenie oraz ochrona przeciwpożarowa.

Skomentuj wpis

Nick *
Treśc komentarza *
Kod weryfikacyjny*
kod kontakt
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 


Wybrany artykuł nie został jeszcze skomentowany.

strony internetowe Łódź