szukaj
plyty-uszczelkarskie-2.jpg

Tektura termoizolacyjna ceramiczna

tektura-ceramiczna-3.jpg

Tektura termoizolacyjna ceramiczna z powodzeniem stosowana jest w różnych gałęziach przemysłu w instalacjach wysokotemperaturowych. Zobacz jakie są cechy i gdzie wykorzystuje się tekturę ceramiczną!

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
14
05

Uszczelnienia statyczne i termoizolacyjne cz. 2

papier-ceramicznym.jpg

Uszczelnienia statyczne i termoizolacyjne to szeroka grupa materiałów, wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu. Oprócz omówionych w poprzednim artykule materiałów produkowanych metodą włókienniczą, dostępne są również uszczelnienia statyczne i termoizolacyjne produkowane metodą papierniczą. Zobacz jakie są ich właściwości i zastosowanie!

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
11
02

Uszczelnienia statyczne i termoizolacyjne cz.1

szczeliwo-ceramiczne-10.jpg

Uszczelnienia statyczne i termoizolacyjne są szeroką grupą materiałów stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Zobacz jakie są ich rodzaje, właściwości zastosowanie!

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
23
01

Płyta uszczelkarska TEMAPLUS odporna na glikol w instalacji chłodniczej

temaplusd.jpg

Każda instalacja chłodnicza pracująca w minusowych temperaturach wymaga zastosowania specjalnej płyty uszczelkarskiej. Uszczelnienie musi być bowiem odporne na glikol, który często jest dodawany do medium, w celu zapobiegania zamarzaniu. Zobacz jak prawidłowo uszczelnić instalację z tym związkiem chemicznym!

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
23
07

Płyty uszczelkarskie w przemyśle spożywczym

obraz-100.jpg

Dzięki nowej technologii płyty uszczelkarskie doskonale sprawdzają się w warunkach, gdzie wymagana jest elastyczność i idealnie gładka powierzchnia. Jednak czy wysoka funkcjonalność uszczelnienia wystarczy, gdy w grę wchodzi przemysł spożywczy? 

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
15
06

Procedury doboru uszczelek

uszczelka-temafast.jpg

Procedura doboru uszczelek jest bardzo ważną kwestią. Niewłaściwie dobrane mogą skutkować poważnymi konsekwencjami, takimi jak awarie i związane z nimi koszty. Zobacz co należy wziąć pod uwgę podczas prawidłowego montażu uszczelki!

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
15
01

Uszczelki - materiały z jakich są wykonane

uszczelki-spiralne.jpg

W zależności od rodzaju i przeznaczenia materiałów uszczelniających, do ich produkcji używa się różnego rodzaju materiałów. Dowiedz się więcej i sprawdż o czym warto wiedzieć przed zakupem uszczelki!

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
21
12

Szczeliwa Temapack

obraz-041a.jpg

Szczeliwa Temapack wykorzystywane są do uszczelniania węzłów dynamicznych tj. wały pomp, trzpienie armatury, tłoki w pompach, itp. W zależności od temperatury, ciśnienia, medium i prędkości Temapacki wykonywane są z różnych materiałów, w różnych splotach, gęstościach i rodzajach impregnacji.

Komentarze: 0   |   czytaj całość...
07
02
strony internetowe Łódź